Tisztelt Érdeklődőnk!
Cégünk kibővíti termékkínálatát, hogy ne csak a lelkünket, a külső testünket kényeztethessük, hanem a belső testünket is. Ne csak az otthonunkon belül, henam azon kívűl is a kertünkben élvezhessük a tűz áldásos hatását.
Sokféle képpen lehet ételeket elkészíteni, de a kemencében sült ételek, egy nívót egy minőséget képviselnek. Lehetővé teszik nagyobb húsételek, akár egy egész pulyka, kis malac vagy egy nagyobb marha elkészítését, egyszerre több kenyér, pizza elkészítésére is alkalmas. A kemencés ételek utánozhatatlan ízben keszülnek el, de sokan nem csak sütnek, hanem kemencében készítenek aszalt gyümölcsöket és lekvárokat is.
A lentebb látható termékek olasz gyártásúak, így használatuk, nem csak elvben bíztosíthatja a mediterrán életérzés örömét. Több féle termék van, nem csak a képen láthatóak. Konkrét árajánlatért keressen.
Napoli kemence 252.000.- Ft+Áfa családi felhasználásra prospektus a lenti linken.
Amalfi kemence 284.000.- Ft+Áfa családi felhasználásra prospektus a lenti linken.
A termékek szállítását 15.000Ft+Áfa díj ellenében, az országban bárhová meg tudjuk oldani.